Vi har gleden av å presentere "Sommer med HEIM" på Olavstorget.
Lørdag 25. juni kommer Øresus og spiller for oss.
Øresus er en lokal DJ med en stor kjærlighet til språk og alt innenfor housemusikk, med ulike sidesprang til garage, disko, pop og rap. Sjangerkluss altså.
Øresus elsker å trekke fram det råeste av gammel og moderne norsk elektronika, men ser lekent til utlandet for sjangerinspirasjon, særlig til land rundt og sør for ekvator. God hodenikking, hoftevrikking og fottapping!
Drikk noe digg, ta deg en matbit og kos deg til Øresus.
Arrangementet er gratis!
Bord kan bookes på:
https://booking.gastroplanner....
SERVERING
Vi har åpnet fire spisesteder her i Olavshallen. Ta gjerne turen innom før arrangementet eller bli igjen etter!
Du finner mer info her.
OBS OBS!
Kjøp alltid billetter via våre hjemmesider og offisielle salgskanaler/billettsystem. Vi anbefaler ikke å kjøpe billetter gjennom Viagogo da dette anses som svindel. Sjekk alltid om det er ledige billetter hos oss før du ev. søker andre alternativ.
Kjøp gjerne rullestolplasser og ledsagerplasser kjøpes på nett! De kan også bestilles på telefon i vår telefontid (se billettinfo i menypunktet) 73 99 40 50. Det er begrenset med ledsagerplasser i salen - seks i Store sal og to i Lille sal. Les mer om tilgjengelighet her
Du må gjerne bestille for grupper over 10 på nett og betale direkte. Ønsker du utsettelse av frist, send en e-post til billett@olavshallen.no med ønsket bestilling, eller ring oss så kan vi gjøre bestillingen og sende deg en lenke til betaling. Faktura sendes kun ved bestilling over 20 billetter. Da påløper et gebyr på kr 150.
Store sal
Alle plasser i salen har god sikt. Salen er smalere enn scenen så du har god sikt fra radendene i hele salen. Første rad balkong ligger over bakre rad parkett så her vil du komme nærmere scenen, men en etasje opp. Bakerste rad balkong er ikke så langt fra scenen, men ganske høyt opp.
Sidegalleri selges til redusert pris grunnet redusert sikt (ikke TSO). Stolene her er plassert i rekke.
Lille sal
Lille sal har god sikt uansett hvor du sitter. 1. rad er på gulvet, så stiger amfiet suksessivt bakover.
Galleri selges ofte til redusert pris pga noe redusert sikt. Stolene her er plassert i rekke.